Program partnerski

Zarabiaj 30% prowizji od wszystkich poleconych sprzedaży 🚀

Aplikuj teraz

Zastosuj do programu

Wyślij e-mail na adres hello@galil.ai, a my skontaktujemy się z Tobą, aby zatwierdzić Twój udział. Jeśli masz konto GalilAI, użyj adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem.

Udostępnij swój link

Udostępnij ten link swoim obserwującym, przyjaciołom i klientom. Zalecamy utworzenie na swoim blogu i/lub w mediach społecznościowych treści edukacyjnych na temat GalilAI i dołączenie linku partnerskiego.

Zarabiaj prowizje

Otrzymasz 30% prowizji od każdej poleconej sprzedaży przez okres 12 miesięcy.

Potrzebuję pomocy?

Często zadawane pytania

Zobacz często zadawane pytania dotyczące programu partnerskiego GalilAI.

Nie, nie musisz posiadać subskrypcji GalilAI, aby wziąć udział w programie partnerskim. Zdecydowanie zaleca się jednak dokładne zapoznanie się z produktem, aby móc go skutecznie promować.
Prowizje wypłacane są miesięcznie, z opóźnieniem 60 dni. Przykładowo prowizje zarobione w styczniu zostaną wypłacone pod koniec marca. Zostaną one wypłacone w pierwszym tygodniu miesiąca, pod warunkiem osiągnięcia minimalnej kwoty wpłaty.
Okres ważności przypisanego pliku cookie wynosi 30 dni. Oznacza to, że jeśli ktoś kliknie Twój link partnerski i kupi GalilAI w ciągu 30 dni, otrzymasz prowizję.
Nie, nie możesz kupić subskrypcji GalilAI za pomocą własnego linku partnerskiego. Jest to uważane za oszustwo i skutkuje utratą prowizji oraz możliwą dezaktywacją Twojego konta partnerskiego i utratą dostępu do GalilAI.